Jump to content

Klanówki


Heyna

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Dziś wraz z @Zabstone mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz nowy pomysł na spędzanie wolnych dni podczas tej okrutnej pandemii.

Wieczory na priv serwerze gdzie będziemy mierzyć się ze sobą w Duelach, Squadach albo teamach. pomysł świeży realizacja w trakcie, ale fajnie że przybyło dużo chętnych osób również z innych języcznych teamów.

Dla wszystkich zainteresowanych pozwolę bliżej przybliżyć ten temat @Zabstone

Ja jedynie chciałem to tutaj zacząć i już niedługo ten wątek powędruje do międzynarodowego forum w celu rozwinięcia pomysłu na bitwy - treningi między poszczególnymi zespołami.

Dzięki również @FadusTM za ogarnięcie serwera do tego typu aktywnośći

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej wszystkim, hej Heyna !

chciałbym odnieść się do tego co napisałeś, bo mogło nastąpić pewne nieporozumienie co do mego zamysłu a jak Ty to widzisz. Pozwoliłem sobie zorganizować między Tobą a Fadusem pojedynek w powietrzu, W mym pierwotnym zamyślę, chciałem byście wystartowali przeciwko sobie gdzie ja byłbym oficjalnym obserwatorem tego pojedynku, oboje poprosiliście mnie by zaprosić większą ilość graczy ze społeczności CMP i tak też postąpiłem - ja zaprosiłem wśród społeczności FH2 PL Ty z kolei na oficjalnym kanale discord zaprosiłeś zagranicznych graczy. Na początku miała być tylko obserwacja Waszych zmagań, ostatecznie wyszło, że wy walczyliście w powietrzu a my casualowo na lądzie. Spędziliśmy tak kilka dobrych godzin. To była bardzo ciekawa rozgrywka. Po jakimś czasie rzuciłem luźną myśl, aby móc dla przykładu w poniedziałki czy wtorki robić dodatkowe skirmishe pomiędzy oddziałami - cały czas chodziło mi wewnątrz CMP i tylko za pozwoleniem CMP. Może tego nie wyraziłem jasno wówczas - coś na zasadzie manewrów takich jak w czasie pomiędzy kampaniami odbywały się dodatkowe bitwy, tylko tym razem nie na skale 50-50 tylko zalozmy 8-16 na 8-16. Nie mniej trzeba będzie to przedyskutować z CMP czy byłaby możliwość powołania nowego serweru.

Co się tyczy jak to określiłeś "prywatnego" serwera to służy on do użytku polskiej społeczności FH2 PL, która jest reprezentowana przez nasz polski regiment w ramach CMP i nasz sztab decyduje o tym w jakich celach zostanie ten serwer użyty. W mych "luźnych myślach" nie wspominałem nic o korzystaniu z priv więcej niż do tego jednorazowego eventu zainicjowanego na prośbę Twoją jak i Fadusa. Klanówki winny zostać uzgodnione z adminami CMP oraz ze sztabem polskiej społeczności CMP.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Zabstone said:

(...) coś na zasadzie manewrów takich jak w czasie pomiędzy kampaniami odbywały się dodatkowe bitwy, tylko tym razem nie na skale 50-50 tylko załóżmy 8-16 na 8-16. Nie mniej trzeba będzie to przedyskutować z CMP czy byłaby możliwość powołania nowego serwera (...)

Tu najlepiej pogadać z @RayderPSG, nie powinno być problemu.
 

3 hours ago, Zabstone said:

Co się tyczy jak to określiłeś "prywatnego" serwera to służy on do użytku polskiej społeczności FH2 PL, która jest reprezentowana przez nasz polski regiment w ramach CMP i nasz sztab decyduje o tym w jakich celach zostanie ten serwer użyty. W mych "luźnych myślach" nie wspominałem nic o korzystaniu z priv więcej niż do tego jednorazowego eventu zainicjowanego na prośbę Twoją jak i Fadusa. Klanówki winny zostać uzgodnione z adminami CMP oraz ze sztabem polskiej społeczności CMP.

Wasz serwer, wasze zasady i to do czego go użyjecie to wasza sprawa. Proponuję założyć hasło, bo na razie każdy może na niego wejść, więc mogą być nieporozumienia.

Natomiast warto mieć na uwadze, że społeczność skupiona wokół serwera discord o nazwie FH2 PL to tylko i wyłącznie część polskiej społeczności cmp. Polacy grają po obu stronach, są skupieni na różnych serwerach discord i ts, więc warto wspólnie w miarę możliwości uzgodnić wszystko.

Jak wiadomo wszystko trzeba też ustalić z administracją cmp, natomiast cały pomysł jest jak najbardziej na plus i i myślę, że nie będzie problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. We also recommend reading our Privacy Policy and Guidelines.